Zasady studia

Regulamin Salonu:

1. Rezerwację wizyt proszę dokonywać telefonicznie w godzinach 9.00-19.00.
2. 15 minutowe spóźnienie, które wcześniej nie będzie zgłoszone skutkuje anulacją wizyty.
3. Wizytę można odwołać telefonicznie, bądź wiadomością SMS tego samego dnia, w którym salon wysyła przypomnienie wiadomością SMS o jutrzejszej wizycie- do godziny 18.00. Nieodwołanie i próba kolejnego umówienia, wiąże się z koniecznością zapłaty za poprzedni termin. Szanujmy swój czas.
4. Z dbałości o estetykę i higienę pracy wykonujemy tylko pełną usługę strzyżenia/ trymowania z kąpielą.
5. W przypadku bardzo mocno skołtunionej okrywy wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie. Liczy się przede wszystkim komfort czworonoga.
6. Jeżeli zdarzy się, że piesek będzie miał pchły lub kleszcze- zastrzegamy sobie prawo do usunięcia insektów na koszt właściciela.
7. Piesek przed zabiegami powinien być „wybiegany” czy „przespacerowany”, tak, aby rozładować emocje i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.
8. W przypadku gdy wiemy, że pies nie lubi konkretnych zabiegów pielęgnacyjnych (np. przy strzyżeniu łap) prosimy o tym poinformować przy zapisywaniu na wizytę.
9. Nie przyjmujemy psów agresywnych, niewspółpracujących i chorych.
10. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił chorobę, np. padaczkę, alergię, chorobę serca.
11. Jeżeli zachowanie psa jest nie do opanowania, groomer ma prawo do rezygnacji z dalszej pielęgnacji i pobiera całą należną opłatę.
12. Usługi w salonie są wykonywane bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych. Nie przyjmujemy psów, którym zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.
13. Właściciel psa nie asystuje przy pielęgnacji.
14. Każdy pies powinien mieć książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem.
15. Korzystając z usług naszego salonu jednocześnie wyraża się zgodę na publikację zdjęć pupila i akceptuje wszystkie punkty regulaminu.

Jak przygotować psa do pierwszej wizyty w salonie groomerskim ?
Najważniejszą kwestią jest to, aby przygotowania do pierwszej wizyty u groomera rozpocząć możliwie najwcześniej – już w wieku szczenięcym. Od początku, kiedy pupil mieszka w naszym domu należy oswajać go z czynnościami, jakie wkrótce czekają go w studiu psiej urody.
1. Przyzwyczaj psa do dotyku. Masuj opuszki palców, dotykaj paznokci, głaszcz uszka, okolice oczu i ogona, tak aby dotyk w tych miejscach nie był dla psa obcy i nie był czymś stresującym. Podnoś i przytrzymuj chwilę każdą łapkę.
2. Delikatnie otwórz pysk psa i dotykaj zębów, dziąseł, języka uważając by jednocześnie nie zasłaniać psu oczu.
3. Systematycznie przyzwyczajaj psa do czesania szczotką lub grzebieniem. Wybieraj czas, gdy pies jest spokojny i nagradzaj smakołykami spokojne zachowanie.
4. Unieruchomienie, przytrzymaj psa przez chwilę, tak, żeby nie mógł odejść ani zmienić pozycji.
5. Susz włosy przy psie lub włączaj czasami suszarkę na chwilę, aby pies przyzwyczaił się do jego dźwięku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress